Zespół muzyczny Sami Swoi to cztery ambitne osoby, których pasją jest muzyka. Kierunkowo jesteśmy przygotowani do tworzenia i wykonywania muzyki. Gramy razem już dziesiąty rok i ciągle zdobywamy nowe doświadczenia podczas wielu imprez.

Obsługujemy różne uroczystości zaczynając od półmetków, imprez komercyjnych, bale studniówkowe po wesela oraz imprezy plenerowe.
Wszystkie zlecenia traktujemy tak samo profesjonalnie, prezentując wysoką kulturę, humor oraz wyczucie dobrego smaku. Gwarantujemy wspaniałą zabawę z zespołem w rytmie hitów od lat 60-tych aż po znane polskie i światowe standardy. Gramy najnowsze hity radiowe i dyskotekowe. Nie narzucamy własnego scenariusza.

samiswoi
gosia

Gosia – Wokal saksofon. Najlepsza wokalistka zaraz po Edycie Górniak. Ma mocny, czysty, piękny głos. Zachwyca nim wszystkich. Większość kawałków w jej wykonaniu brzmi lepiej niż w oryginale. Genialnie gra na saksofonie,zawsze uśmiechnięta i wesoła, kocha to co robi.Wcześniej grała w zespole „Czaban Band” teraz jest już z nami. Jest profesionalna w każdym calu.Laureatka programu „Droga do Gwiazd” śpiewała z Dominiką Gawedą z zespołu „BLUE CAFE”.AVE MARIA śpiewa jak Anioł.Rodzice zawodowi muzycy.

ewa

Ewa – charyzmatyczna wokalistka o niezapomnianej barwie głosu. Członkini zespołu pieśni i tańca „Pszczela Wola”. Podczas swojej 11-letniej kariery na scenie występowała poza granicami kraju, głównie we Francji. Uczestniczka  takich programów jak: „Szansa na sukces” oraz „Idol.”Ekspert od spraw oświetlenia.

mariusz

Janek – wokal, instrumenty klawiszowe, gitara, perkusja,absolwent szkoły muzycznej aktualnie student Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa, kierunek Wokalistyka.Uczestnik takich programów jak: „Mam Talent 2018” „Festiwal piosenki Anglojęzycznej” i innych.Wielokrortnie śpiewał przed gwiazdami miedzy innymi zespołem „KOMBII” Rodzice zawodowi muzycy mówi samo za siebie.

grzegorz

Grzegorz – wokal, instrumenty klawiszowe, keyboard, akordeon-klawiszowy, harmonia guzikowa, saksofon, absolwent szkoły muzycznej II stopnia,  przez sześć lat muzyk górniczej orkiestry dętej. Licencjonowany deejay. 11 lat na scenie.